Kısaca LEDCampus...

Hukuk; sonu olmayan, insanoğlu yaşamaya devam ettikçe değişen koşullarla yeniliklerin ve değişikliklerin kaçınılmaz olduğu ayrı bir dünya. Gelin gelişmeleri hep beraber yakından takip edip işin uzmanlarıyla beraber tartışıp öğrenelim.

Bir Dahaki Konferansa Kalan Süre

00

00

00

00

LEDCampus Nedir?

LEDCampus, 21.Yüzyıl Hukuk Derneği'nin her birini farklı bir üniversitenin hukuk topluluğuyla işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği eğitim konferanslarıdır. Hukukun değişken dinamikleri sonucu ortaya çıkan yeni hukuk dallarını alanında uzman isimlerden dinliyoruz. Hukuk fakültesi öğrencisinden avukatlara kadar ilgi duyan herkese hitap edecek ortalama 3 saatlik eğitim konferansları ile bilgi birikiminizi artırma olanağı sunuyoruz.

İnteraktif

Program sonunda veya program aralarında katılımcılar ile uzman hukukçuların bir araya gelmesine önem vererek katılımcıların aklında konulara ilişkin tek bir soru işareti kalmadan eğitimi tamamlamalarını hedefliyoruz.

Onaylı Belge

Programlarımız sonunda konuşmacılar tarafından imzalanmış, referans kodlu, derneğimiz tarafından onaylanmış katılım belgesi takdim ediyoruz.