Kısaca LEDCon...

Hukuk; sonu olmayan, insanoğlu yaşamaya devam ettikçe değişen koşullarla yeniliklerin ve değişikliklerin kaçınılmaz olduğu ayrı bir dünya. Gelin gelişmeleri hep beraber yakından takip edip işin uzmanlarıyla beraber tartışıp öğrenelim. Üstelik yirmibir proje ekibine katılarak K2FP sistemimizle kendi LEDCon projenizin mimari olma şansını bile tanıyoruz.

Bir Dahaki Konferansa Kalan Süre

00

00

00

00

LEDCon Nedir?

LEDCon, 21.Yüzyıl Hukuk Derneği'nin her birini farklı bir üniversitenin hukuk topluluğuyla işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği eğitim konferanslarıdır. Hukukun değişken dinamikleri sonucu ortaya çıkan yeni hukuk dallarını alanında uzman isimlerden dinliyoruz. Hukuk fakültesi öğrencisinden avukatlara kadar ilgi duyan herkese hitap edecek ortalama 3 saatlik eğitim konferansları ile bilgi birkiminizi artırma olanağı sunuyoruz.

İnteraktif

Program sonunda veya program aralarında katılımcılar ile uzman hukukçuların bir araya gelmesine önem vererek katılımcıların aklında konulara ilişkin tek bir soru işareti kalmadan eğitimi tamamlamalarını hedefliyoruz.

Onaylı Belge

Programlarımız sonunda konuşmacılar tarafından imzalanmış, referans kodlu, derneğimiz tarafından onaylanmış katılım belgesi takdim ediyoruz.

ledcon_logo_dark-min

Proje Başvuru

LEDCon programlarımızda bizimle ortak olmak isteyen üniversite toplulukları aşağıdaki butondan başvuru yapabilirler.