Kısaca LEDPro...

Her biri kendine özgü engin bir dünya olan hukukun özel dallarını bu alanlarda uzmanlaşmış isimlerden alacağınız en az 4 saat süren ücretli eğitimlerle tanımanızı hedefliyoruz. LEDPro eğitimleri sonunda uzman eğitimci tarafından imzalanmış katılım sertifikasına sahip olursunuz. yirmibir üyesi olarak LEDPro’dan en az %50 indirimle faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bir Dahaki Eğitime Kalan Süre

00

00

00

00

Başvuru ve Kayıt Süreci

Programa başvurabilmeniz için öncelikle ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formunu doldurduğunuzda tarafınızdan herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Ücret ödemeleri konusunda eğitim koordinatörlerimiz tarafından bilgilendirilecek ve belirtilen banka hesabına ödemeyi yaptıktan sonra kaydınız kesin olarak gerçekleşecektir.

Kontenjan ve Ücretlendirme

Her eğitim programı için 18 kişilik kontenjan açılır ve ön kayıt formunu 18. kişiden sonra dolduran isimler yedek listeye alınır.

Eğitimlerimiz eğitimin kendi sayfasında aksi belirtilmediği sürece 21.Yüzyıl Hukuk Derneğine üye olmayanlar için 100₺, üye olanlara ise 30₺’dir. (%70 indirim)

Katılımcılar banka hesabına eğitim ücretini yatırırken açıklama kısmına mutlaka ‘İSİM-SOYİSİM-BAĞIŞ’ yazmalıdır. Onaylı bağış makbuzları eğitim günü kendilerine elden teslim edilecektir.

Hizmetler

Düzenlediğimiz eğitim programlarında kendinizi özel hissetmeniz için çalışıyoruz.

Mola

Derse verilen aralarda atıştırmalıklar ve sınırsız içecek tarafımızdan karşılanacaktır.

Ekipman

Not almanıza yardımcı olacak not kağıtları ve bunları saklamanıza yarayacak cepli dosyalar ve diğer masaüstü ekipmanları eğitim günü masanızda hazır olarak bulundurulur.

Kontenjan

En fazla 20 kişilik sınıflarda düzenlenen eğitim sayesinde daha interaktif bir eğitim fırsatı yaratıyoruz.

Banka Hesap Bilgileri

Banka: Türkiye İş Bankası
Şube Adı: ÇARŞI-KADIKÖY/İSTANBUL
Hesap No: 1187-1523146
IBAN: TR11 0006 4000 0011 1871 5231 46
Hesap Sahibinin Adı: Yirmi Birinci Yüzyıl Hukuk Derneği