8 Aralık 2018 10:45 - 15:00 Üsküdar Bağlarbaşı KKM, Boğaziçi Salonu

Nedir?

Geçmişe dönüp baktığımızda arkamızda upuzun bir eğitim serüveni görüyoruz. Hiç pes etmeden nasıl da şu an bulunduğumuz noktalara gelebilmişiz diyerek gururla kendimizi kutluyoruz.

Kimimiz bu kutlamayı içinde kelebekler uçuşan bir konumda yaparken kimimiz elimizde olanlarla kendimizi güzel şeylere inandırıyoruz. Bir motivasyon cümlesi ararken maalesef bizlere hep içinde kelebekler uçan kişileri dinletirler. Peki başarmak dediğimiz şey nedir, başarmış olmanın bir ölçütü var mıdır gerçekten?

21. Yüzyıl Hukuk Derneği olarak 2017 Mart ayından bu yana hukuk dünyasında marka haline getirdiğimiz H21 Zirvesi’nin şimdi üçüncüsünü düzenliyoruz. Mesleğimizin sadece tecrübeli isimlerini değil, başarılarıyla ve başarısızlıklarıyla ama sonunda gülen, güleryüzüyle bizlere ışık tutacak konuşmacılarla hayallerimize kendimizi bir adım daha yakın hissederken yaşadığımız kararsızlıkların aslında ne kadar da kolay aşılabilecek engeller olduğunu anlıyoruz.

Konuşmacılarımız o gün sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor, biz de öyle.

1

Gün

4

Saat

8

Konuşmacı

750

Dinleyici

Senin Hikayen Hangisi?

Konuşmacılar

Av. Mehmet GÜN

Gün + Partners Avukatlık Bürosu Kurucu Ortak

Av. Fatma Begüm KAÇMAZ

FBK Hukuk Bürosu Kurucusu

Av. Şebnem AHİ

İstanbul Barosu Bilişim Hk. Kom. Bşk. Yrd.

Miray AKOVALIGİL

Avukat / Oyuncu / Komedyen

Av. Burçak ÜNSAL

Ünsal Gündüz Avukatlık Ortaklığı Kurucu Ortak

Av. Necip ŞENEL

Şenel Hukuk Bürosu Kurucusu

Av. Ayşegül MERMER

Mermer Hukuk Bürosu Kurucusu

Eğer derneğimize üye değilseniz sizin için hazırlanan başvuru formunu doldurup formda da belirtildiği gibi gerekli olan ücreti banka hesabımıza yatırdığınız takdirde kaydınız gerçekleştirilecektir.

yirmibir üyelerinin ise kendileri için hazırlanan formu doldurması yeterli olacaktır. Herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur.

Yeni üye olduysanız üye olduktan sonra veya zaten üyeyseniz üyeler için hazırlanan formu doldurmanız yeterlidir. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Evet, yatırabilirsiniz. Lütfen formdaki ilgili alana adına ücret yatırdığınız arkadaşınızın adını ve soyadını yazmayı unutmayın.

Resmi olarak sertifika veren yerler ;

  1. YÖK’e bağlı üniversitelerin yönetmeliğinde belirtilen Uygulama ve Araştırma Merkezleri, (Sürekli Eğitim Merkezi, Uzaktan Eğitim Merkezi, Yaşamboyu Eğitim Merkezi vb.)
  2. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bağlı olarak; Özel kurs merkezleri, Halk Eğitim Merkezleri, Hayatboyu Öğrenme, Mesleki ve Teknik Öğretim vb. olarak sertifikayı MEB düzenler,
  3. İşkur onaylı sertifika veren Mesleki Eğitim Kurs Merkezleri

Görüldüğü gibi dernekler sertifika vermeye yetkili değildir. Sertifika adında verilen belgelerin de hiçbir geçerliliği yoktur. Bu nedenle program sonunda sadece katılımınızı gösteren “Katılım Belgesi” tarafınıza verilecektir.

SSS

Bu bölümde sıkça sorulan sorulara yanıt verilmiştir. Eğer sizin sorunuz bunlardan biri değilse bize sosyal medya hesaplarımızın direkt mesaj kısmından ulaşabilirsiniz.

Kayıt
Bölümü

Bütün açıklamaları okuduysanız artık kaydolma vaktiniz geldi! Size ait bölümdeki butona basıp karşınıza çıkan formu doldurun ve siz de Zirve'deki yerinizi alın.

Üye

0₺

Formu doldurduktan sonra herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Üye Değil

30₺

Formu doldurduktan sonra formda belirtilen şekilde banka hesabına ödemeyi yaptığınız anda kaydınız gerçekleştirilecektir.

Banka Hesap Bilgileri

Banka: Türkiye İş Bankası
Şube Adı: ÇARŞI-KADIKÖY/İSTANBUL
Hesap No: 1187-1523146
IBAN: TR11 0006 4000 0011 1871 5231 46
Hesap Sahibinin Adı: Yirmi Birinci Yüzyıl Hukuk Derneği

ZİRVE İÇİN

GERİ SAYIM

00

00

00

00